search

Jak zbalit kluka do 5 minut

1. minuta


Oční kontakt, přiblížení a okouknutí. Musí si tě všimnout. Tohle je úkol několika prvních sekund. Když už tě teď osloví on sám, je vyhráno. Jestli ne, je potřeba převzít inciativu.


2. minuta


V této chvíli by se měla řešit nějaká trochu blbost, hlavně ne nějak závazně, prostě takové pokecání o ničem a zkouška, jak reaguje. Jestli stále kouká kamsi mimo a odpovídá jednoslabičně, dá se v této chvíli jednoduše odpolout a nic se nestane, o nic nejde. Pokud už je inciativa na jeho straně a začíná už mluvit víc on, je v podstatě vyhráno.


3. minuta


Teď už by mělo být jasné, že mezi vámi něco je. Nejde o to, o čem se bavíte, ale o ten již výše zmíněný faktor X, který se pozná jen podle kombinace hlasu pohledů, někdy i letmého doteku. Je to tam? Pak je načase rozhodout se, a:  • už teď někam jít – v podstatě na rande

  • nebo pokračovat v balení


Pokud to vychází tak, že je potřeba zvolit druhou možnost, čti dále.


4. minuta


Nyní je potřeba plánovat něco do budoucna. Nesmí to skončit tak, že si řeknete, ať už nahlas nebo v duchu – jo, v pohodě, tak zas někdy. To ne, tím by celá akce byla naprosto k ničemu. Teď je potřeba udělat tah na branku a dosáhnout jasné dohody o tom, kdy nebo kde se zas můžete vidět, případně získat kontakt na mobil, Facebook nebo ICQ.


5. minuta


Nakonec není co řešit, ale zase si to nepokaž. Nahoď svou klasickou svůdně balící pózu a stylově se rozluč tak, aby už teď se na tebe těšil.

thumb_up Like (538)

Podobné Články

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace